Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Jak rośnie obecnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie na nim panują trendy.

Rynek smartfonów z ekranami dotykowymi rośnie w ogromnym tempie. Przez rok w krajach całego świata sprzedają się setki milionów tego typu urządzeń, a co kilka miesięcy pojawiają się coraz to nowe odsłony najbardziej popularnych serii.
pieniądze
Author: Rikard Fröberg
Source: http://www.flickr.com


Każda nowa premiera budzi ogromne emocje, a największe chyba będą dotyczyć firmy Apple. W wielu krajach smartfony z bardzo charakterystycznym ugryzionym jabłkiem są ogromnie popularne, a ludzie stoją niekiedy nawet po kilka dni w kolejkach, żeby jako pierwsi kupić najnowszy iphone 8 - (przeczytaj informacje). Zresztą smarftony Apple rozbudzały emocje już od pierwszych modeli. Dokładnie to samo działo się w roku 2008, gdy pojawił się iphone3, lecz również we wszystkich późniejszych latach, kiedy na rynku pojawiły się następne modele. Przy innych firmach jest podobnie, na przykład seria Galaxy Samsunga także błyskawicznie znika z półek jak tylko się tam zjawi.


Ale na tak ogromnym rynku chętnych do zarobienia jest dużo więcej. Niektóre firmy będą więc konkurować nie tylko wielkością ekranu i ilością rdzeni, ale też nietypowymi funkcjonalnościami. Przykładowo kazam tv 4.5 w pierwszej chwili będzie wyglądał jak przeciętny, solidnie wyposażony smartfon z Androidem (kazam tv 4.5).

Podoba Ci się taki wpis? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że analogiczny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link kierownica do hulajnogi.

Jednak tym, co będzie go wyróżniać pośród innych to tuner DVB-T, umożliwiający oglądanie telewizji.
Tak duża popularność smartfonów i fakt, że się je coraz częściej zmienia, ma też wpływ na rynek związany z akcesoriami, jaki rośnie w szybkim tempie. Klienci przede wszystkim kupują kable, ładowarki i słuchawki, a także najróżniejsze etui i obudowy, na przykład takie jak iphone bumper.