Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli planujemy koncert lub recital to oświetlenie estradowe będzie pierwszą rzeczą, o której pomyślimy - oświetlenie PAR lub LED reflektor idealnie się wtedy przydadzą

Podczas koncertu lub wystawianej sztuki teatralnej niezwykle znaczące wydaje się oświetlenie estradowe. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak fachowy jest ten ekwipunek w dzisiejszych latach.


Prym wiedzie oświetlenie PAR.


meble
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND


Są to reflektory, które niezwykle precyzyjnie można ustawiać i uwydatnić to, na czym nam bardzo zależy. Są te lampy również wysoce odporne na uszkodzenia i zmiany temperatury. Z tej przyczyny oświetlenie PAR doradza się w czasie imprez na otwartej przestrzeni, gdzie warunki są trudne do przewidzenia . Szanują je pracownicy, którzy pracują z ustawianiem urządzenia przed występem. Z lampami PAR nie trzeba obchodzić się jak z jajkiem.więcej przeczytasz w linku (zobacz więcej na tej stronie)Ich trwałość jest uwierzytelniona w praktyce.


Kingston SSDNow serii V+
Author: Kingston
Source: Kingston


oświetlenie estradowe
Source: pixabay.com
LED reflektor jest następnym przykładem wysokogatunkowego podejścia do instalacji oświetleniowej. Jego oświetlenie pochodzi od diod i jest punktowe. Sprawdza się on zazwyczaj przy tworzeniu kompozycji świetlnych, co doskonale kwalifikuje się na koncerty czy wystąpienia sceniczne. LED reflektor ma niesamowicie długą aktywność, co jest jego ewidentną mocną stroną . Jest często nazywany oświetleniem scenicznym. Ponadto, w porównaniu z tradycyjną żarówką, jest bardzo niedrogi w eksploatacji. Diody zużywają o wiele mniej elektryczności aniżeli starodawne reflektory.


Oświetlenie estradowe to w całym szeregu przykładów bardzo kosztowny i profesjonalny sprzęt. Jednak po zainwestowaniu będziemy go cenić za wysoką jakość i wydłużony okres działania.