Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Robot kuchenny jako prawdziwa pomoc dla ludzi często gotujących

Robot kuchenny to prawdziwa pomoc dla ludzi regularnie gotujących. Jego cena zależy od wielkości i wyposażenia, lecz na pewno poprawniej zainwestować w należyty sprzęt słynnych marek, bowiem będzie nam dłużej służyć bezawaryjnie przez dużo lat.


elementy
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com


Robot kuchenny jest wszechstronny i nadaje się do przyrządzania wielu potraw. Przyrząd ubija, wyrabia ciasto, miksuje, kroi, a nawet może odciskać sok z owoców. Z zasady nawet w prostszych rodzajach robotów jest nakładka do ubijania białek i śmietany.


Robot kuchenny uruchamia się przyciskiem, względnie gałką. Zależnie od firmy i modelu mają parę pułapów prędkości pracy. Urządzenia sterowane elektronicznie same łączą stosowną szybkość, w innych typach należy ją ustawiać. Prawie każdy robot posiada niezwykle korzystny tryb pulsacyjny, także turbo, pożądany przy cięższych potrawach i twardych artykułach. Robot kuchenny może być z misą, bądź z melakserem. Tradycyjny robot z misą, który porusza w jednym kierunku jest idealny do robienia ciast i kremów, sprawdzi się również do przygotowania sosów i dipów, ubijania piany, bądź śmietany. Robot planetarny miesza w wielu kierunkach, zapewnia to szybsze i bardziej skrupulatne wymieszanie składników na ciasto, jakie wrzucimy do miski.


robot kuchenny


interes


Niusem na rynku są roboty kuchenne z przeznaczeniem gotowania i podgrzewania indukcyjnego, jednakże to nadzwyczaj drogie sprzęty.
Najwymyślniejsze roboty współdziałają z maszynką do robienia lodów, przystawką do rozdrabniania ziarna na mąkę, nakładką do wypełniania kiełbasy, nakładką do obierania ziemniaków.

Zaciekawiony? To dla nas fantastyczna informacja. Zatem idź tutaj i przeglądaj bez ograniczeń kolejne specjalistyczne wątki.

Jednak większej części takich końcówek i przystawek nie ma w oprzyrządowaniu głównym i należy je kupić dodatkowo.