Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Zastanawiasz się, którą kamerę GoPro wybrać? Dzisiaj przedstawimy polecany przez nas model

Nie od dzisiaj wiadomo, iż kamera GoPro to rzecz, którą musi mieć w swoich zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportów, pragnącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy dużo podróżujesz, bez wątpienia kamera GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.
Jakkolwiek kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego oczywiście nie będziesz żałować - dzisiaj doradzimy, który z modeli aktualnie obecnych na rynku rekomendujemy dla początkujących, którzy jednak nie chcą zadowalać się najmniejszą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerą, którą najbardziej polecamy, jest obecnie GoPro Hero+ z ekranem LCD. Starsze kamery nie miały zupełnie wyświetlacza, co jednak przy większym użytkowaniu jest nieco męczące, dlatego zdecydowanie dobrze zainwestować od początku w wersję z ekranem. Na dodatek wyświetlacz LCD daje praktycznie gwarancję, że będziesz przez długie lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w swojej kamerce.


rakieta nośna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Co oprócz LCD?


Wyświetlacz LCD to nie jedyne, co może zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamera wodoodporna, która daje możliwość robienia fotografii nawet na głębokości czterdziestu metrów! To bez wątpliwości wielkie udogodnienie, gdyż poprzednie wersje GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak wielką głębokość, co było pewnym problemem szczególnie dla nurków.
Na dodatek GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać za pomocą aplikacji, którą bez żadnego kłopotu ściągniesz na swój smartfon! To bez wątpliwości wielkie ułatwienie i znacząca zmiana w porównaniu do poprzednich wersji kamerki.