Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Łódź - miasto o sporym zapleczu kulturowym i handlowym

Łódź to ciekawe i nadzwyczaj interesujące miasto, które zarówno jego mieszkańcom jak i odwiedzającym je turystom ma faktycznie wiele do zaoferowania. Nie tylko znajduje się tu mnogość fascynujących zabytków i okolic wartych odwiedzenia, na dodatek Łódź może pochwalić się niesłychanie dużym i rozlegle rozwijanym zapleczem handlowym.

galeria handlowa
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
W Łodzi znajduje się mnogość współczesnych fabryk, nie brak tu też sklepów i Galerii Handlowych. Wybierając się na zakupy w Łodzi niewątpliwie należałoby odwiedzić Galerię Łódzką a także Manufakturę. Manufaktura jest ogromnie dużym centrum handlowym, w jakim znajdują się liczne restauracje i sklepy w których znajdziemy takie produkty - . Aczkolwiek pełni ona niezwykle znaczącą rolę też pod względem kulturowym, bo nie brak tam różnorodnych punktów rozrywkowych, takich jak na przykład kręgle czy też ściany do wspinaczek.Manufaktura to centrum usługowo - handlowe, które pozostało otwarte w 2006 roku, konkretnie 27 maja. Znajduje się między ulicą Karskiego, Drewnowską, Ogrodową oraz Zachodnią. Na terenie Manufaktury odbywają się nieraz liczne wydarzenia kulturalne, takie jak różnorodne koncerty, tak więc wybierając się na sprawunki do tej efektownej Galerii Handlowej często można trafić na dodatkowe atrakcje. Po zakupach można także udać się do kina, które też znajduje się na terenie Manufaktury. Masa osób mieszkających w pobliżu Łodzi ochoczo wybiera się do tego miasta na zakupy, gdyż Łódź ma faktycznie wiele do zaoferowania - sprawdź w serwisie, a Manufaktura to dopiero początek.

sklep odzieżowy
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
W centrum Łodzi także znajdziemy wiele rozlicznych sklepów, jakie powinno się odwiedzić. Są to zarówno zwykłe sklepy spożywcze oraz odzieżowe, jak też liczne sklepy z ciekawymi, atrakcyjnymi pamiątkami. Z racji tego, że Łódź jest całkiem dużym miastem częstokroć zdołamy odszukać tu multum interesujących rzeczy po niższych cenach. Dzięki sporej ilości sklepów i punktów handlowych konkurencja w Łodzi jest istotnie bardzo duża, dlatego niemało sklepów pragnąc przyciągnąć jak największą ilość Klientów oferuje nierzadko liczne promocje i zniżki.