Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Bezpieczeństwo komórek

Mnóstwo osób posiada współcześnie zaawansowane technologicznie telefony. W pewnym stopniu zastępują one laptopa, przechowywane są na nich różnorodne dane, o wielkiej wartości dla nas.


Powyższe powody, a pewnie wiele osób potrafiłoby dodawać do nich kolejne, sprawiają, że kwestie wiążące się z bezpieczeństwem są dla nas niemalże priorytetowe.


Rysunek techniczny drukarki 3D
Author: Damir Kovacec
Source: http://www.flickr.com
ebook
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com


Nie chodzi tu jednakże wyłącznie o odpowiednie zabezpieczenie ekranu lub obudowy przed zarysowaniem - z czymś takim z pewnością upora się każde etui na komórkę, na przykład futerał Sony Xperia XA, które można zakupić praktycznie wszędzie. Ważniejsze jest sprawienie, aby nasz telefon nie dostał się w niepowołane ręce, a dokładniej, aby niewłaściwe osoby nie miały dostępu do jego zawartości. Co więc możemy zrobić, aby tego uniknąć? Nie wolno pozostawiać telefonu w widocznych miejscach w miejscach publicznych, jeśli na przykład jesteśmy w barze i idziemy do toalety, zawsze musimy wziąć telefon ze sobą. Musimy kierować się zasadą ograniczonego zaufania.

Chcielibyśmy przekazać Ci następny wpis na analogiczny temat. Sądzimy, że Ci się spodoba. Wejdź w link - tam czeka na Ciebie interesujące zagadnienie (https://m2t.com.pl/).

Po drugie, gdy przenosimy telefon, musimy umieszczać go ukrytym miejscu: jeśli w kieszeni to jedynie tej z przodu, a nie na pośladkach, skąd każdy może szybko go wyciągnąć. Jeżeli nosimy telefon w torbie, nie może on znajdować się w kieszonce na klapie, skąd także może on bardzo szybko zostać wyciągnięty.


Jeżeli te wskazówki to dla nas zbyt niewiele i pragniemy bardziej skutecznie zabezpieczać telefon, opłaca się inwestować nie tylko w pokrowiec, na przykład etui Xiaomi Redmi 3 PRO, lecz również nowoczesne, specjalistyczne oprogramowanie, które uniemożliwia dostęp do zawartości komórki bez podania specjalnego kodu. To niezwykle skuteczne zabezpieczenie, jakie cieszy się dużą popularnością. Warto w nie inwestować, szczególnie, jeżeli na telefonie przechowujemy wiele danych.