Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Coś idealna dla pasjonatów rozrywki na najwyższym poziomie

Dla osób kochających gry zbitek liter z cyfrą BF4 nie ma żadnych tajemnic. Ale dla tych osób, które gry komputerowe raczej omijają, skrót ten będzie nie do odgadnięcia. Gdy battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą można włączyć na laptopie, na konsoli i stan działań monitorować na naszych smartfonach.
Komputery
Author: Southbank Centre
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto kocha filmy wojenne lub ogólnie filmy akcji na sto procent rozsmakuje się w tej grze. To uczestniczenie w wojnie totalnej. Producenci gry postarali się zadbać o to, byśmy nie mogli się ponudzić. Z tego powodu, nawet szósta godzina gry okaże się tak samo pasjonująca jak jej początkowe minuty. Warto, więc zarezerwować sobie codziennie kilka kwadransów na uczestniczenie w problemowych sytuacjach, które stawia przed nami rozbudowany system walki w BF4. Stale zmieniające się otoczenie, sytuacje, które we wcześniejszych edycjach gry nie miały miejsca, to wszystko prowadzi do tego, że chce się grać bez żadnych przerw. Możliwość gry online pozwala nam na uczestnictwo w rozgrywce wraz z ponad 60 innymi graczami. Siedem trybów i dziesięć wielkich map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszemu bohaterowi, którego prowadzimy przez meandry gry, w jednym kawałku. Oczywiście odezwą się przeciwnicy, którzy stwierdzą, że gra jest zbyt jednokierunkowa. Ale mogą tak mówić, tylko te osoby, które nie zrozumiały jak ważny jest w tej grze aspekt odpowiedniej strategii.

Upewnij się, że nasze odsyłacze (http://notowaniagpw.pl/) mogą prowadzić wyłącznie do wartościowych portali. Jeśli zainteresowały Cię jakiekolwiek informacje, to te odnośniki mogą Cię przenieść Cię do wartościowych portali.

Informatyzacja miast nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic
Dwa pady do konsoli
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com


Każdy marzył o tym, by zajrzeć za drzwi pomieszczenia, do którego wejście mają tylko akredytowane osoby. Każdy z nas posiada żyłkę szpiega, który chciałby sprawdzić, co dzieje się w jego mieście. Jeżeli dodamy do tego smykałkę do informatyki, to mamy receptę na główną postać gry. Gra watch dogs to świetna rozrywka, serwująca nam za bohatera – hakera, byłego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i sporo w nim namieszać. Ta gra nie opiera się tylko na tym, że główna postać siedzi i włamuje się do baz danych, jest również możliwość starcia z różnymi wrogami.

A Aiden Pearce – bo tak nazwano głównego bohatera, w grze może korzystać z broni palnej i walczyć wręcz. Gra wciąga i sprawia, że zastanawiamy się czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie machiną do kontrolowania naszego życia. Jednak jedna rzecz jest pewne gra watch dogs przejmie panowanie nad nami na wiele godzin. Granie w tego typu grę to nie tylko relaks, ale również ćwiczenie naszego umysłu. Jeżeli, więc jeszcze nie dane nam było mieć do czynienia z grami różnego typu, to warto zacząć od tej gry. Początkowo może być trudno odnaleźć się w świecie gry, ale po dłuższej chwili na sto procent poczujemy, że taka gra jest dla nas. Poza tym jeśli nie przemawia do nas samo bieganie z bronią i walka, to warto zainwestować w watch dogs. To gra dla osób, które mają głowę na karku i smykałkę do poszukiwania nowatorskich rozwiązań.

Tags: