Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Do czego stosowane są drony? Czy mamy jakieś przepisy określające, jak z nich korzystać?

Technologia odmienia świat nie do poznania, całe szczęście na lepsze. Być może nie zawsze tak to odbieramy, lecz nie ulega wątpliwości, że za pomocą nowych odkryć wiele dziedzin życia zmieniło się na lepsze.


Ciekawym przykładem są drony, jakie są coraz bardziej powszechne.


Zewnętrzny dysk SSD USB 3.0
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Są to tak zwane bezzałogowe statki powietrzne, jakie naprawdę często wykorzystywane są przez wojsko do obserwacji i rozpoznania.

Sprawdź adres www (https://www.gohero.pl/dji-mavic-air-2) - specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy szczegółowe informacje na interesujący Cię temat. Wejdź w ten link - nie pożałujesz!

Z tego względu mają sprzęt, który najlepszy jest do obserwacji. Stworzony jest z głowic optoelektronicznych. Drony jednak znamy pod innym kątem, chociaż to wspomniane wykorzystywanie może służyć do wielu celów, jak przykładowo poszukiwanie zaginionych osób.


Aktualnie drony są w ofercie dla każdej osoby, szczególnie, iż od siódmego września 2016 zostały wprowadzone w życie nowe przepisy, które regulują ruch dronów na terytorium Polski. Dawniej mogliśmy latać bez licencji nad zabudowaniami i miastami, gdzie zamieszkuje poniżej dwudziestu pięciu tysięcy mieszkańców. Teraz przepisy stały się restrykcyjne, gdyż nie damy rady latać nawet na wsiami, ponadto należy spełnić inne wymogi.


Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


By teraz z nich skorzystać powinniśmy wykonać certyfikat i bardzo dobrze, gdyż ktoś niedoświadczony może spowodować spore niebezpieczeństwo. Zdarzały się już przypadki, iż drony spadały, a bez wątpienia to zagraża ludziom.


Mimo zaostrzenia przepisów amatorów dronów stale przybywa, bo są dzisiaj dostępne jak jeszcze nigdy wcześniej. Naprawdę popularne są filmy z drona, ujęcia, które dawniej można było wykonać, lecz za o wiele większe pieniądze.