Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Jak odpowiednio znaleźć akcesoria i gadżety do smartfonów i komórek, żeby być z tego zadowolonym

Smartfony i komórki to nieodłączna część naszego obecnego życia - niewiele jest osób, które nie mają chociaż jednego z tych urządzeń. Jeszcze parę lat wcześniej komórki służyły tylko do rozmów, jednak bardzo szybki rozwój telefonii, oraz wynalezienie dotykowych ekranów spowodowały, że dziś są centrami rozrywki mobilnej. Na smartfonach można grać w niezliczoną liczbę najróżniejszych gier, słuchać muzykę czy oglądać produkcje filmowe.


tablet Samsung Galaxy
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Bardzo duża liczba takich urządzeń sprawiła także, że równocześnie rozwinął się rynek akcesoriów telefonicznych - jeżeli każdy z posiadaczy zakupi chociaż jeden drobiazg, to daje to rynek wart kilkadziesiąt milionów złotych. Komórkowe akcesoria zakupić można w wielu sklepach i są one bardzo różnej jakości.

Niektóre z nich znaleźć można u producentów - jako przykład posłuży etui do samsung galaxy - super oferta, dostępne wraz ze smartfonami tej firmy. Jednak zdecydowana większość z nich sprowadzana jest z Chin, i mimo że najczęściej pasują do danych modeli aparatów, to z ich poziomem wykonania bywa różnie.

Akcesoria do telefonu, szczególnie kupowane w internetowych sklepach czy w serwisach aukcyjnych to trochę loteria, ponieważ nie wiadomo co się otrzyma w paczce wysłanej przez sprzedawcę.

Jeżeli jesteś zdania, że musisz znaleźć podobne informacje, to zobacz wskazówki z serwisu (https://gmsystem.pl/blog/aerodynamika-pilki-noznej/) - to trochę odmienny punkt widzenia, ale również jest warty polecenia.

Oczywiście wszyscy sprzedawcy chwalą to co sprzedają, wszystko ma najwyższą jakość i rzecz jasna zawsze będzie pasować do danego modelu telefonu. Jednak po otrzymaniu paczki czasami się okazuje, że niestety nie do końca będzie to prawdziwe, bo towary, jakie doszły są po prostu źle zrobione.


W niektórych przypadkach używanie ich może być wręcz niebezpieczne, dotyczy to zwłaszcza ładowarek i baterii do telefonów. Przy ich zakupie trzeba mocno uważać, bo niektóre nie mają odpowiednich parametrów i używanie ich zakończyć się może groźnym pożarem. Dlatego też planując kupno czegoś takiego zawsze trzeba sprawdzić, czy spełniają one parametry bezpieczeństwa. Inne akcesoria takie jak słuchawki,obudowy czy kable można dość bezpiecznie używać, co najwyżej będą problemy z ich funkcjonowaniem, ale nie są groźne.