Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Jest wiele osób, które w wannie się relaksują — można czytać gazetę i od jakiegoś czasu da się także oglądać telewizję

Są tacy, którzy w łazience chcą zrelaksować się oraz wypić w wannie wino albo czytać książkę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na trochę innego luksusu — czyli możliwość oglądania w wannie filmów?


Wejść do wanny pełnej gorącej wody z pianą czy olejkami aromatycznymi i.


Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex


Głośniki Genius SP-HF2020
Author: Genius
Source: Genius
.. włączyć film. Tak, dokładnie, to wykonalne. Dzięki nowatorskiej technologii pewne firmy produkują już dziś tego typu sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznaczony symbolem IPX5, co znaczy całościową ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To doprawdy fantastyczne osiągi. Oczywiście żaden właściciel tego typu telewizora pewnie nie będzie używać go pod prysznicem i sprawdzać tych informacji. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience często przecież jest dużo wilgoci. Ludzie, którzy będą oglądać telewizję, będą mieć na pewno mokre ręce. Nie może dojść do nawet minimalnego zwarcia oraz kamera na wifi porażenia prądem. Dlatego normy dla tego rodzaju sprzętu są szalenie wyśrubowane. Telewizory te są zasilane dość niskim napięciem, co tym bardziej obniża niebezpieczeństwo porażenia i na dodatek sprawia, że jesteśmy eko. Oczywiście wszystkie wejścia do urządzenia są odpowiednio przygotowane tak, by nie dostała się tam para. W zestawie wraz z telewizorem często znajduje się uchwyt, dzięki któremu możemy telewizor umieścić na ścianie.


Wtedy już całkowicie będziemy w stanie delektować się czasem w wannie. Małe SPA i wciągający film to dobra forma odpoczynku.