Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

PlayStation 4 i Xbox One - Innowacje wśród konsol do gier

Familia Playstation powiększyła się o nową, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się rokuje nastanie następnej generacji. Posiada niepowtarzalny urok, niezwykle komfortowy gamepad z wieloma zajmującymi fortelami, przejrzysty interfejs, szansa uruchomienia programu chwilę po zapoczątkowaniu jej instalacji, opcja zapisania minionych 15 minut rozgrywki.


Jak wiadomo, w życiu kluczowe jest pierwsze wrażenie. PlayStation 4 zrywa
Postać w grze komputerowej
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
całkowicie ze starą stylistyką przekazując oszczędnościowy, trochę futurystyczny design. Obiektywnie patrząc, nowa konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i dojrzalszą estetykę.

Niniejszy artykuł wydaje się bardzo wciągający? Jeśli tak, to sprawdź również inne polecane (http://sklepnumizmatyczny.pl/kontakt/) treści, gdyż są równie ciekawe i wciągną Cię zupełnie.

Konsola wygląda nadzwyczaj elegancko i nieco enigmatycznie. Taka konstrukcja pozwala także na coś, co pozostało zignorowane w PS3, innymi słowy możność ustawienia aparatu pionowo. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola nowej generacji, odpowiedź jest zdecydowanie oczywiście tak. Sony udało się zbudować konsolę, która to nie tylko cudownie się prezentuje, ale również znakomicie sprawdza się w tym, do czego została stworzona.

Biały pad do gier komputerowych
Author: Leo Hidalgo
Source: http://www.flickr.com
Konsola PlayStation 4 chwalona jest m.in. za estetykę, wyciszenie, znaczną wydajność, nadzwyczajnie zaplanowany kontroler i dobrze funkcjonującą kamerkę. O designie samej konsoli można powiedzieć, że jej gustowna forma pasuje do większości wnętrz i z pewnością będzie je ozdabiać. Oryginalna generacja Xbox one to coś więcej aniżeli tylko konsola do rozrywki. To multimedialne główny punkt przyjemności, przy pomocy którego pogadasz przez Skype z znajomymi, obejrzysz telewizję, podzielisz się z kolegami nagranym przed momentem fragmentem rozgrywki albo uruchomisz wskazówką głosową szczególny obraz filmowy.

A wszystko to bez powstrzymywania gry. Nowiusieńki, w znacznym stopniu lepszy sensor Kinect dodatkowo przemodelowany kontroler, pozwolą na wygodne nawigację wszystkimi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one cechuje się perfekcyjną integracją z TV, niezłą listą tytułów początkowych, możliwością wstecznego nagrywania meczy i późniejszej odsłony tego zapisu. Intuicyjny interfejs, pożyteczny kontroler, sposobność kierowania narzędziami połączonymi do Xboxa one za pomocą poleceń głosowych.