Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu klawiszowe telefony w dalszym ciągu cieszą się sporą popularnością, opis popularnych ich modeli.

Pomimo tego, że od paru lat na rynku komórkowych telefonów rządzą niepodzielnie smartfony, to jednak tradycyjne klawiszowe konstrukcje nadal są kupowane przez klientów.


GoFlex Desk
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Wynika to z tego, że nie wszyscy po prostu będą potrzebowali smartfonów, zwłaszcza starsze osoby mają często problemy z ich obsługą. A niezawodne, proste konstrukcje, służące do dzwonienia i wysyłania sms-ów w zupełności im wystarczą. Doskonale sprawdzać się w takiej roli będzie nokia x200, urządzenie to mimo niepozornych rozmiarów ma bardzo ciekawe paRAMetry i co najważniejsze doskonale działa - . Dla osób lubiących słuchać w terenie muzyki można też polecić model nokia xpressmusic. To także jest standardowa klawiszowa konstrukcja, ale dzięki użyciu w niej wydajnego układu muzycznego jakość odtwarzanych utworów jest bardzo dobra.


Jakiś czas temu całkiem sporym zainteresowaniem cieszyły się telefony z pełną klawiaturą.

Koniecznie poznaj aktualny wpis (https://www.ambitni.edu.pl/kurs-excel-daty-i-godziny/) na ten temat. Nie daj się prześcignąć innym! Popraw swoją wiedzę na to zagadnienie.

Rozwiązanie tego typu ma jeden niezaprzeczalny plus podczas pisania sms-sów, a mianowicie to, że każda z lITer jest na osobnym klawiszu. Dzięki temu szybkość wprowadzania tekstu będzie znacznie większa, choć osoby o dużych dłoniach przyzwyczaić się muszą do niewielkich klawiszy - moja strona. Pośród telefonów tego rodzaju na pewno interesująco wygląda model nokia x2-01, który mimo że jest z niższej półki, to jednak posiada dość interesujące funkcje.


Za to nokia x5 to ciekawy muzyczny telefon, z dobrymi głośnikami i odtwarzaczem, lecz analogicznie jak opisywany wcześniej model także posiadający pełną klawiaturę.